Úverový špecialista

Túžite po novom dome ale chýbajú vám potrebné financie? Kto by to nepoznal! Prvé čo vám napadne je obehnúť všetky banky a opýtať sa koľko vám požičajú. Pani v banke si vás ponahadzuje do počítača a výsledok bude neurčitý.Vedeli ste, že práve toto nemusí byť najsprávnejšie riešenie? Z vlastnej skúsenosti viem, že po zadaní mojich údajov do bankového systému na zistenie možností už zostáva moje meno v systéme ako žiadateľ. A v prípade čerpania úveru v inej banke musím dokladovať, že v banke, ktorá zadala moje údaje som žiaden úver nezískala. Zbytočné papierovačky a nie každá banka vydáva takéto potvrdenie okamžite. Napríklad v Tatra banke som čakala 3 dni! Zisťovala som preto ako uľahčiť klientom získať financie na stavbu domu. Našla som riešenie – úverový špecialista. Jedného takého som navšívila. Prvé čo ma zaujímalo bolo prečo sa obrátiť na špecialistu na úvery? Ono to vyzerá veľmi jednoducho. Veľa klientov si myslí, že obehnúť si banky, to vie každý. Z laického pohľadu to vyzerá v poriadku. Ale nie je to celkom tak. Klient ani netuší, čo všetko vie banka poskytnúť navyše alebo odpustiť. Nikto vám v banke nič navyše nepovie, keď o tom sami neviete. Možností a informácií je veľa. Možno sa nachádzate v zložitej situácii, máte síce príjem ale aj iné úvery či pôžičky a neviete ako to celé skĺbiť tak aby ste sa k novému domu dostali. Verte, že aj to sa dá. Úlohou úverového špecialista je aj riešenie zložitých transakcií. Dokáže vaše úvery zlúčiť a nastaviť tak aby vás mesačné splátky nedusili. Môžete mať nižšiu úrokovú sadzbu, o ktorej vám v banke nič nepovedia. Alebo ste v situácii kedy vám pomôže jedine výnimka pri procese schvaľovania úveru bankou? Dobrý špecialista si poradí aj s týmto. Dokáže pre vás získať lepšie podmienky, výnimky či dokonca neštandardné riešenie.

Naša spoločnosť má vlastných špecialistov na úvery. Z našej praxe vieme, že pokiaľ má klient pravidelný príjem naši špecialisti dokážu pomôcť pri získavaní úveru s čo najvýhodnejšími podmienkami pre neho. Sú nápomocný pri zaisťovaní potrebnej dokumentácie, vedia jednať s úradmi a bankami. Pomáhajú klientom získať potrebné financie za každých okolností a vždy s výhodami. Preto neváhajte a pokojne nás kontaktujte. My vám dom vyrobíme a postavíme, banka pomôže s prefinancovaním. Služby našich úverových špecialistov sú pre našich klientov vždy zdarma! Dohodnite si nezáväzné stretnutie hoci aj u nás v kancelárii. Káva sa už varí!

16. september, 2016|

Komentovať

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.