Naše referencie

O tom, že vyrábame  a staviame nízkoenergetické domy sa už popísalo naozaj veľa. Pravidelne publikujeme novinky, akcie ale aj nové smernice či nariadenia zákonov o stavbách. Rozmýšľali sme ako ešte viac priblížiť našu prácu, našu životnú filozofiu širokej verejnosti. Myslíme si, že najlepším riešením je dať priestor našim klientom. Tí majú jedinečnú, praktickú a pravdivú skúsenosť s našou prácou. Jedným z našich klientov je aj bývalý investigatívny publicista, sympatický chlapík, ktorý neustále srší energiou a optimizmom, nezabudnuteľný Janko Pasiar. Svoj domček začal stavať v polovici septembra a už koncom októbra bol hotový. Pri ideálnom počasí ide stavba naozaj rýchlo. Dnes upravuje okolie, dotvára terasy, záhradu…zveľaďuje hotové dielo. V krátkom rozhovore sa dozviete to podstatné.

123

             zľava Peter Leckési, Ján Pasiar, Rudolf Šimon

Prečo ste sa rozhodli pre stavbu domu?

 V byte na sídlisku už mám odbývané a zatúžil som po väčšom súkromí a slobode pohybu. Bývanie v dome je o vlastnom priestore a jeho zdieľaní s ľuďmi podľa môjho výberu.

pasiar1

 Pri výbere druhu stavby ste sa nakoniec rozhodol pre nízkoenergetický dom. Čo rozhodlo?

 Jednoznačne rýchlosť stavby a samozrejme zdravé a ekologické bývanie. Vybral som si projekt a o pár týždňov som svoj nový dom videl na vlastné oči. Bolo zábavné vidieť ako mi ho doviezli a za pár hodín aj zložili. Potom nastali dokončovačky. Každý deň som videl výsledok. Nezanedbateľná je aj úspora prevádzkových nákladov. Keď som porovnával náklady na bývanie v byte a v takomto dome, dom vyšiel jednoznačne lepšie. Nie som držgroš ale prečo platiť viac tam kde nemusím? Ušetrené peniaze môžem vložiť napríklad do úpravy okolia.

13179102_10207874726737711_1951204582467405927_n

 

Komu ste zverili stavbu svojho domu?

Vybral som si spoločnosť Bývanie Slovensko s.r.o. Mal som o nich nejaké referencie ale rozhodol som sa až po osobnom stretnutí. Mám rád ľudí, ktorí robia to čo vedia a svoju prácu robia s láskou a radosťou. V tejto spoločnosti som takých našiel. Nikto sa na nič nehrá. Napriek tomu, že majú úspech a stále viac klientov sú stále rovnako milí a pokorní. Všetko bolo podľa dohody, žiadne navyšovanie cien ani predražovanie prác sa nekonalo.

Model domu som si sám upravil a to bez akýchkoľvek problémov a navyšovania ceny. Aj celkový charakter svojho domova som si vytvoril sám, dostal som na to toľko priestoru, koľko som potreboval. Navyše sú ochotní pomôcť aj s prácami nad rámec dohody, vedia poradiť a veľa zabezpečiť. Mne sa napríklad stalo, že mnou vybraný záhradník svoju prácu neurobil. Nevedel som kde hľadať iného, všetci mali plno práce. Keď som to spomenul majiteľovi spoločnosti hneď zdvihol telefón a vybavil mi stretnutie s človekom z jeho pracovného tímu a dnes moja nová záhrada rastie do krásy.

12242994_1080742701970589_8013976637339064819_n

 

Čo odporúčate záujemcom o stavbu nového domu?

Nie som v pozícii niekomu niečo odporúčať ale za seba môžem povedať, že som veľmi spokojný s výberom domu ako aj s výberom spoločnosti, ktorá mi domček postavila. Nízkoenergetické domy sú jednoznačne budúcnosť a jedinečný spôsob zdravého, rýchleho a kvalitného bývania. Netreba sa báť toho, že je to „skladačka“. Veď v okolitých a vyspelejších krajinách stavajú tieto domy už desiatky rokov. Majú viac skúseností a vďaka tomu môžeme my tu na Slovensku využívať najmodernejšie technológie a materiál bez dlhoročného skúšania. Stačí si nechať poradiť. Navštívte spoločnosť Bývanie Slovensko s.r.o. a nechajte si všetko podrobne vysvetliť. Opýtajte sa na čokoľvek čo vás zaujíma, aj keby sa vám vaša otázka zdala hlúpa. Verte mi, že odpoveď dostanete aj s názornou ukážkou. Choďte si pozrieť už postavené domčeky! Veď raz vidieť je oveľa viac ako stokrát počuť.

12803213_10207289084217014_3223731992538104018_n

25. júl, 2016|

One Comment

  1. Martin Dzurov 26. júla 2016 at 20:43 - Reply

    Jednoznačne najlepšia firma a skvelý team!!! Osobne poznám a môžem len odporúčať!!! Domček je nádherný!!!

Komentovať

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.