Domy na predaj s pozemkom

Dom Praktik 4i na predaj s pozemkom v obci Hrádok pri Piešťanoch

Ponúkame Vám na predaj rovinatý stavebný pozemok v novovytvorenej ulici v obci Hrádok, pri lese o výmere 797 m2 + prístupová cesta 125 m2 z obecnej cesty.
IS: voda elektrika, plyn, kanalizácia.  Pozemok má slnečnú orientáciu a nachádza sa v katastrálnom území Hrádok, vzdialený iba 2 km od najvyznámnejšej slovenskej diaľnice D1, 14 km od kúpeľného okresného mesta Piešťany, 16 km od okresného mesta NMnV. Cena: 45,-€ za 1 m2. Je ideálny na výstavbu rodinného domu, napr.:
Najobľúbenejší nízkoenergetický RD Praktik 4-izbový je teraz dostupný v skvelej cene len za 74 990 € v balíčku holodom. Balíček predstavuje kompletný holodom pripravený na bývanie vrátane základovej dosky, uzavretej hrubej stavby, elektroinštalácií, vodoinštalácií a zateplenia. (Bez realizácie interiérových prác, kúpeľňe a WC, interiérových podláh, dverí a osvetlenia.)
.
.
Cenu 74 990 € si môžete teraz rezervovať až na dobu 12 mesiacov.
REZERVÁCIA JE NEZÁVÄZNÁ A PREDSTAVUJE BONUS V PRÍPADE REALIZOVANEJ STAVBY DO 12 MESIACOV.
.
.
Prečo montované rodinné domy?
– nízka energetická náročnosť
– certifikované materiály
– ekologické bývanie
– staviame z materiálu Fermacell 12,5 mm
   /sádrovláknitá doska s vynikajúcimi izolačnými,
     stavebnými a fyzikálnymi vlastnosťami/.
– parozábranová fólia
– konštrukčné drevo
– sádrovláknitá doska
– zateplenie fasádnym polystyrénom
.
.
Rodinný dom je ponúkaný na predaj ako holodom. Je možné dokončiť rodinný dom podľa požiadaviek budúceho majiteľa, ako interiér,tak aj exteriér. Obec Hrádok je osadený v krásnej prírodnej scenérií v Pohorí Považský Inovec, pod hradom Tematín. Obec má základné občianske vybavenie. Je to raj pre turistov, cykloturistov s možnosťou výberu trás pre začiatočníkov a skúsených cyklistov.
Neváhajte a kúpte si posledný voľný pozemok pri lese, mimo diaľnice v tichej novovytvorenej ulici v obci Hrádok, ktorý Vám ponúkne príjemné rodinné bývanie so súkromím.

Iveta Hanzely

kontakt: +421 950 778 575

.

.

Domy Luxury 3i na predaj s pozemkom

Ponúkame na predaj nízkoenergetický montovaný dom Luxury 3i s pozemkom 620 m² už od 79 990 € (v stave holodom) v obci Tomášikovo pri Galante.
Pozemky sú vybavené inžinierskymi sieťami (voda, kanalizácia, elektrina).
Viac informácií: 0949 657 668

pozemok 1A

pozemok 2AA

Pôdorys