SMALLVILLE – dokonalá jednoduchosť

Príležitosť, ktorá sa neodmieta

Pri prezeraní projektov všetkých rodinných domov ponúkaných na slovenskom trhu sme si uvedomili, že tu niečo chýba. Všetky domy sú určené predovšetkým rodinám. Pre jedného mladého človeka sú zbytočne veľké a tým aj obstaravacia cena je vyššia. Človek žijúci samostatne a zatiaľ bez rodiny preto neplánuje stavať nehnuteľnosť. Považuje za predčasné vkladať nemalé peniaze do nehnuteľnosti keď ešte ani sám nevie kedy si založí rodinu. Všimli sme si, že na našom trhu chýba dom, ktorý je dostupný aj jednotlivcovi či začínajúcej dvojici. Preto sme sa pustili do nového projektu. Vedeli sme, že dom potrebuje mať kuchyňu, obývaciu izbu, spálňu a samozrejme kúpeľňu a WC. Projektovaný však musí byť tak aby bolo možné k základnej verzii kedykoľvek pristaviť potrebné izby. Keďže základná verzia bude vo veľkosti bežného bytu musí byť vnútorné riešenie dobre premyslené. Dom musí byť logicky usporiadaný a pritom svetlý a priestranný. Zameriavame sa výhradne na nízkoenergetické stavby a preto aj náš nový dom musí ušetriť svojmu majiteľovi 70% nákladov na energiách. Zároveň však musí byť moderný s jednoduchými líniami. Keďže mladý človek sám alebo aj mladý pár zatiaľ bez detí, nemá na začiatku svojho aktívneho života veľa finančných prostriedkov museli sme sa popasovať aj s touto podmienkou. Podarilo sa! Vytvorili sme SMALLVILLE. Rodinný dom za bezkonkurenčnú cenu, vo vynikajúcom prevedení a už tradične s výhodným balíkom služieb.

smallville1

Rodinný dom za 31 990 €

Krásne a moderné bývanie nebolo nikdy také dostupné. Môžete využiť možnosť hrubej stavby v balíku NA KOLAUDÁCIU. 2-izbovú variantu Vám postavíme už do 1. mesiaca od začiatku výstavby.  Cenový štandard „NA KOLAUDÁCIU“ predstavuje uzavretú hrubú stavbu vrátane okien a vchodových dverí, strechy s plechovou krytinou, žľaby a zvody dažďovej vody, bleskozvod, zateplenú fasádu 100 mm PST, elektroinštaláciu s rozvádzačom, vykurovanie elektrickými konvektormi a vodoinštaláciu s ohrevom TUV.

small_lacno

Rozmýšľame s vami do budúcnosti

Projekt je navrhnutý pre možnosť dostavby. Pokiaľ Vám časom napríklad pribudne nový člen rodiny a budete potrebovať väčší priestor, jednoducho Vám domček zväčšíme. Na výber budete mať niekoľko variant prístavby s možnosťou úpravy podľa individuálnych požiadaviek. V tomto smere je voľba tohto projektu výborným štartom k bývaniu snov.

                                               

Strecha nad hlavou pre kohokoľvek

RD SMALLVILLE vyniká v neposlednom rade svojou účelovosťou. Okrem rodinného domu môže slúžiť ako prechodné bývanie v rámci pracovných ciest, sezónne ubytovanie pre rekreačné účely alebo záhradné letné sídlo.  Kombinácia ceny, rýchlosti a jednoduchosti realizácie otvára široké spektrum jeho využitia.

small_ucel

ODŠTARTUJTE svoj sen o bývaní s nami…

8. marec, 2016|

Komentovať

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.