Aj vy sa zaoberáte myšlienkou ako mať krásny dom a rýchlo bývať v ňom? Potom sú nasledujúce riadky práve pre vás. Našli sme spôsob ako vám zabezpečiť nové bývanie a zároveň obmedziť váš stres na úplné minimum. Vieme ako môžete získať dom bez starostí. Odteraz je cesta k novému bývaniu príjemná a jednoduchá. Už pri prvom nezáväznom stretnutí dostanete všetky potrebné informácie o domoch z našej ponuky, povieme vám aké doklady k stavbe domu budete potrebovať. Dohodneme si rozpočet, pripravíme všetky potrebné dokumenty, zastúpime vás pri jednaní so Stavebným úradom, zabezpečíme stavebné povolenie. Hneď potom pripravíme základovú dosku, ktorú necháme vyzrieť. A váš nový domov môže začať rásť. Budete na vlastné oči vidieť ako sa tvorí zázrak. Po dokončení hrubej stavby (to sú steny domu, strecha, okná, vchodové dvere, všetky zvody, rúry a káble, kúrenie a zateplenie domu) príde na rad fáza finalizácie vášho nového bývania. Zariadime kolaudáciu a máte hotovo. Už za 30 dní, od vyzretia základu, vám s pohárom vychladeného sektu odovzdáme aj kľúče od vášho nového rodinného sídla, v ktorom budú všade dlažby, podlahy, dom bude vymaľovaný, osvietený, s hotovou kúpeľňou a WC. Všetko prebehne bez stresu, zhonu, zháňania materiálu. Vašou úlohou bude vybrať si kuchynskú linku, nový nábytok a porozmýšľať kam vysadíte kvetinový záhon.

Páči sa vám predstava nového bývania ale chýbajú vám peniažky? Príjmite naše pozvanie na vynikajúcu kávu a radi vám pomôžeme aj s prefinancovaním vášho domova. Nezabudnite, že stojíme pri vás od začiatku až po nasťahovanie. Vaše splnené predstavy o bývaní a celková spokojnosť sú našim cieľom.

V prípade akýchkoľvek otázok alebo pripomienok neváhajte článok komentovať, prípadne nás kontaktujte priamo telefonicky alebo e-mailom. Radi sa s Vami osobne stretneme.

Váš tím Bývanie Slovensko s.r.o.

7. december, 2015|

Komentovať

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.