Medzi základné potreby ľudskej existencie patrí potreba niekde bývať. To kde bývame sa stáva súčasťou nášho života, našim súkromným priestorom. Všetci sa určite zhodneme na tom, že v tom našom priestore sa musíme cítiť bezpečne a príjemne. Naše názory sa rozchádzajú iba v tom či je lepšie bývať v byte alebo v rodinnom dome. Iste poviete, že všetko má svoje výhody aj nevýhody. S tým súhlasím a zároveň dodávam, že tých výhod má rodinný dom výrazne viac. Tak napríklad: Bývanie v rodinnom dome je vyslovene o zabezpečení súkromia. Nebudete mať žiadnych bezprostredných susedov hneď vedľa za stenou. Ani pod vami, ani nad vami nebude nikto kto by vás akokoľvek rušil. Ďalšou výhodou je vlastný priestor na pohyb vonku. Pri vhodnom projekte domu môžeme aj na malom pozemku vykúzliť terasu s grilom, kútik na voľnočasové aktivity či garáž.

Celkom iné potešenie prežijete pri plánovaní úprav, opráv či zmene využitia akéhokoľvek vlastného priestoru. Úplne sa vytratí potreba súhlasu väčšiny nájomníkov či vlastníkov nehnuteľnosti. Bude iba na vás ako a kedy budete kúriť, ktoré svetlá budú svietiť v noci, kam vysadíte stromčeky a kde urobíte psovi búdu…. Ak budete mať chuť na akúkoľvek zmenu…jednoducho ju urobíte.

Oveľa významnejšou výhodou rodinného domu je celková úspora nákladov na bývanie. Vďaka novým technológiám použitým pri stavbe domu ušetríte až 70%. A to v čase neustáleho zdražovania všetkého potrebného naozaj poteší. Už vás počujem ako šomrete, že je to všetko veľmi pekné ale dom je drahší ako byt. A nie je! Dnešné stavby sú z najkvalitnejších a najmodernejších materiálov vďaka čomu docielime vynikajúci pomer kvality a ceny. Pekný rodinný domček pre trojčlennú rodinu získate za cenu malého bytu. Veľkou výhodou je, že v prípade potreby veľmi jednoducho pristavíte ďalšiu izbu alebo aj dve. Že sa vám myšlienka bývania v dome začína pozdávať…len keby to tak dlho netrvalo? Aj tento názor je už prekonaný. Verte mi, že bývať vo svojom vysnívanom dome môžete už za 30 dní od vyzretia základovej dosky. Áno, čítate dobre! Neuveriteľné ale pravdivé. Dohodnite si nezáväzné stretnutie kde vám všetko podrobne vysvetlíme, ukážeme a poradíme. Povedzte nám ako si svoj dom predstavujete a o všetko ostatné sa postaráme my. Sme s vami od prvého návrhu až po nasťahovanie. A nemajte obavy, bývať už budete sami! 😊

V prípade akýchkoľvek otázok alebo pripomienok neváhajte článok komentovať, prípadne nás kontaktujte priamo telefonicky alebo e-mailom. Radi sa s Vami osobne stretneme.

Váš tím Bývanie Slovensko s.r.o.