Podľa hviezd bude rok 2016 rokom veľkých zmien a zaujímavých udalostí. Nechceli sme za hviezdami zaostávať a pripravili sme pre vás novinky, zaujímavosti a výnimočné akcie. Nový rok odštartujeme súťažou o príjemný, oddychový, novoročný pobyt v Thermalpark Nitrava.  A to nebude jediná tohtoročná súťaž. Čaká na vás romantický večer v originálnej talianskej reštaurácii Aragosta Ristorante, pobyty v príjemnom prostredí slovenskej prírody ale aj cesty po Európe, bezpečnostný ochranný systém domu, bazén či krásny murovaný vonkajší gril pre posedenie s rodinou a priateľmi ….a veľa iného.

Od prvého dňa roka 2016 platia nové a ešte výhodnejšie balíky služieb. Máme nový katalóg a vďaka našim novým obchodným zastúpeniam sme k vám ešte bližšie. Pre lepšiu orientáciu sme pre vás pripravili vylepšenú fotogalériu a pribudli nové videá.  Keďže sme nielen predajcom ale aj výrobcom nízkoenergetických domov aj tento rok vám dokážeme ponúknuť najlepšie ceny na trhu, ktoré vám garantujeme 24 mesiacov.

Vďaka spolupráci s profesionálnym finančným špecialistom vám pomôžeme s prefinancovaním vášho nového rodinného sídla. Dokážeme zabezpečiť výhodné poistenie nehnuteľnosti. Poradíme pri tvorbe interiéru ale aj úprave okolia. Viete o tom, že robíme najkrajšie parkovacie striešky? … a dokážeme ešte viac!

Naše služby sme vylepšili, náš kolektív sa rozrástol. My sme pripravený premeniť vaše sny o bývaní na krbývaní na krásnu skutočnosť.  A vy?

15. január, 2016|

Komentovať

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.