Výherca súťaže v denníku Šport 2019!

Súťaž, aká tu ešte nebola, sa skončila. Poznáme meno výhercu hlavnej ceny – finančnej poukážky na výstavbu rodinného domu typu Smallville, 2-izbový variant.

Za prítomnosti Mgr. Mariána Zimu, riaditeľa a konateľa Vydavateľstva ŠPORT PRESS, Rudolfa Šimona, obchodného riaditeľa spoločnosti Bývanie Slovensko – rodinné domy a Ing. Radovana Tkáča, riaditeľa pre realizáciu stavieb spoločnosti Bývanie Slovensko – rodinné domy vyžreboval Jozef Lohyňa, bronzový medailista z olympijských hier 1988 v Soule a majster sveta 1990 v zápasení voľným štýlom výhercu hlavnej ceny pána LADISLAVA KOLEMBUSA zo Starej Bystrice, ktorý sa môže tešiť na nový DOMov.

Na pôde nášho vydavateľstva Šport Press vyžreboval výhercu hlavnej výhry bronzový medailista z olympijských hier 1988 v Soule a majster sveta 1990 v zápasení voľným štýlom Jozef Lohyňa. Finančný poukaz na výstavbu dvojizbového variantu rodinného domu v hodnote 46 990 eur venovala do súťaže spoločnosť Bývanie Slovensko – rodinné domy, s. r. o. z Nitry.

„Výhercovi blahoželáme, už sa tešíme na realizáciu projektu. Pre nás je vždy najkrajší pocit, keď vidíme radosť budúceho majiteľa z postupujúcich prác na stavbe,“ povedal riaditeľ pre realizáciu stavieb Bývanie Slovensko – rodinné domy Radovan Tkáč.  Celkovo sa do súťaže, počas ktorej sa v každom zo štyroch kôl hralo aj o špičkové LG UHD televízory, zapojilo 4051 čitateľov nášho denníka. „Záujem o súťaž nás príjemne prekvapil,“ priznal Rudolf Šimon, obchodný riaditeľ Bývanie Slovensko – rodinné domy. „Tešíme sa, že sme s našim partnerom pripravili súťaž, ktorá oslovila našich čitateľov. Veríme, že si popri súťažení stále nachádzajú v našom denníku aj veľa zaujímavého čítania a ostanú nám verní aj v budúcnosti,“ uviedol riaditeľ vydavateľstva Šport Press Marian Zima. Bývalý špičkový zápasník Jozef Lohyňa už dlhé roky býva v jednom z bratislavských bytov. „Počas zápasníckej kariéry som bol neustále na cestách a často som sa sťahoval. Viem si predstaviť, že by som aj ja v budúcnosti býval v malom domčeku so  záhradkou,“ prezradil Jozef Lohyňa.

V každom zo štyroch súťažných kôl sa žrebovalo aj o špičkové LG UHD TV s uhloprieškou 139 cm./55. Výhercovia TV: 1. kolo – Jozef JAVOREK, Horná Krupá; 2. kolo – Zuzana FARKAŠOVÁ, Šoporňa; 3. kolo – Martin MIHÁĽ, Prešov; 4. kolo – Blažej JESENSKÝ, Sielnica.

Ďakujeme všetkým súťažiacim za zapojenie sa do súťaže a výhercom srdečne blahoželáme!

Zdroj: Denník Šport