Stante sa našim parnterom

Ponúkame Vám možnosť zarábať spolu s nami formou provízií za sprostredkovanie klienta. Dajte o nás vedieť svojej rodine, priateľom a známym. Zdieľajte naše príspevky, odporúčajte nás a pri uzavretí zmluvy Vám garantujeme províziu vo výške 1% z celkovej ceny domu.

Zaoberáte sa realitnými službami? Kontaktujte nás a my Vám obratom zašleme prospekty na propagáciu spolu s potrebnými informáciami. Vy nám nájdete klienta, my sa postaráme o celý proces realizácie od výroby panelov až po odovzdanie kľúčov. V našej ponuke nájdete aj zazmluvnené pozemky pripravené na výstavbu rodinných domov vrámci celého Slovenska.

Sme otvorení každej ponuke na spoluprácu. Radi sa s Vami stretneme a presvedčíme Vás o našej profesionalite skrz prezentácie zrealizovaných stavieb a referencií spokojných klientov.

Prečo sa rozhodnúť pre nás?

V našom portfóliu nájdete typové variácie rodinných domov s možnosťou úpravy projektu na mieru. Máte vlastný projekt? Zrealizujeme Vám ho podľa konkrétnych požiadaviek či už formou drevostavby alebo murovanej stavby. Kedykoľvek máte možnosť prezrieť si kvalitu hotových stavieb. Sme k dispozícií 24 hodín denne. Radi Vám pri osobnom stretnutí priblížime komplexný proces realizácie, vysvetlíme technologický proces výstavby drevostavieb a poskytneme poradenské služby v oblasti prefinancovania projektu.

Ponúkame Vám možnosť spolupráce na báze affiliate marketingu

  • Máte webstránku, blog alebo e-shop s atraktívnou návštevnosťou? Zdieľajte našu ponuku a zarábajte prostredníctvom provízií s uzavretých zmlúv. Samozrejmosťou je zmluvné opatrenie ako garancia Vašej provízie z uzavretých obchodov.

  • Pomôžeme Vám rozšíriť klientelu:
    -viac ako 15 000 fanúšikov na sociálnych sieťach
    -30 000 kliknutí na webovú stránku mesačne
    -prezentácia Vašich produktov formou našich bannerov, katalógov, letákov a pod.