O Nás

O Nás

Spoločnosť Bývanie Slovensko s.r.o. je mladá a dynamická stavebná spoločnosť poskytujúca komplexné služby orientované na výstavbu a rekonštrukciu rodinných domov a iných nehnuteľných objektov určených na administratívne a podnikateľské účely.

Využívame dlhoročné skúsenosti konateľa spoločnosti a spolupracovníkov v oblasti stavebníctva, ktoré sa odzrkadľujú v kvalitnej a precíznej práci. Zaoberáme sa najmä výstavbou moderných rodinných domov orientovaných najmä na individuálnu bytovú výstavbu, kde si zákazník vie vybrať z našich typových projektov alebo konkrétny projekt šitý na mieru, ktorý si sám klient vyberie. Všetky stavby sú postavené podľa požadovaných nárokov našich zákazníkov. Okrem  spolupracovníkov tvoria náš tým aj obchodní partneri a subdodávateľské firmy, ktoré vedia poskytnúť špičkovú kvalitu dodávaných služieb.

Sme firma, ktorá sa aktívne zaujíma o inovácie a technologický pokrok a tým prinášame nie len najkvalitnejšie služby, technológie a know-how do našich stavieb, ale aj rýchlosť výstavby. Garantujeme odovzdanie stavby do troch mesiacov od získania stavebného povolenia. Ak uvažujete o výstavbe rodinného domu, neváhajte nás kontaktovať. Navštíviť môžete akúkoľvek nami realizovanú stavbu a tak si overiť ich kvalitu.

Kde Nás Nájdete