Dom Praktik 4i na predaj s pozemkom v obci Hrádok pri Piešťanoch

 
 
 

Ponúkame Vám na predaj rovinatý stavebný pozemok v novovytvorenej ulici v obci Hrádok, pri lese o výmere 797 m2 + prístupová cesta 125 m2 z obecnej cesty. IS: voda elektrika, plyn, kanalizácia.  Pozemok má slnečnú orientáciu a nachádza sa v katastrálnom území Hrádok, vzdialený iba 2 km od najvyznámnejšej slovenskej diaľnice D1, 14 km od kúpeľného okresného mesta Piešťany, 16 km od okresného mesta NMnV. Cena: 45,-€ za 1 m2. Je ideálny na výstavbu rodinného domu, napr.: Najobľúbenejší nízkoenergetický RD Praktik 4-izbový je teraz dostupný v skvelej cene len za 74 990 € v balíčku holodom. Balíček predstavuje kompletný holodom pripravený na bývanie vrátane základovej dosky, uzavretej hrubej stavby, elektroinštalácií, vodoinštalácií a zateplenia. (Bez realizácie interiérových prác, kúpeľňe a WC, interiérových podláh, dverí a osvetlenia.)

Cenu 74 990 € si môžete teraz rezervovať až na dobu 12 mesiacov.
REZERVÁCIA JE NEZÁVÄZNÁ A PREDSTAVUJE BONUS V PRÍPADE REALIZOVANEJ STAVBY DO 12 MESIACOV.

Prečo montované rodinné domy?

  • nízka energetická náročnosť
  • certifikované materiály
  • ekologické bývanie
  • staviame z materiálu Fermacell 12,5 mm (sádrovláknitá doska s vynikajúcimi izolačnými, stavebnými a fyzikálnymi vlastnosťami).
  • parozábranová fólia
  • konštrukčné drevo
  • sádrovláknitá doska
  • zateplenie fasádnym polystyrénom

Rodinný dom je ponúkaný na predaj ako holodom. Je možné dokončiť rodinný dom podľa požiadaviek budúceho majiteľa, ako interiér,tak aj exteriér. Obec Hrádok je osadený v krásnej prírodnej scenérií v Pohorí Považský Inovec, pod hradom Tematín. Obec má základné občianske vybavenie. Je to raj pre turistov, cykloturistov s možnosťou výberu trás pre začiatočníkov a skúsených cyklistov. Neváhajte a kúpte si posledný voľný pozemok pri lese, mimo diaľnice v tichej novovytvorenej ulici v obci Hrádok, ktorý Vám ponúkne príjemné rodinné bývanie so súkromím.

Iveta Hanzely

kontakt: +421 950 778 575